návod k použití

Sada:

1.Rám kočárku

2.Hluboká korbička

3.Sportovní sedačka

4.Vajíčko

5.Sluneční clona na vajíčko

6.Nánožník pro vajíčko

7.Nánožník pro sportovní sedačku

8.Přebalovací taška

9.Moskytiera

10.Pláštěnka

 

Montáž kol (vzadu) a fixace otočných koleček (vpředu):

K montáži zadních koleček ohrňte prosím osu( jestliže je na osách obal/folie odstraňte je). K demontáži sundejte kolečka z osy a přitom tlačte na zajišťovací pružinu směrem k ose (obr. Abb.1). Otočná kola se dají aretovat. Otočte je ve směru jízdy a aretujte je pomocí umělohmotné páky ( obr. Abb.2).

Použití vajíčka:

Vajíčko lze montovat v obou směrech. Na levé i pravé straně rámu jsou 2 delší otvory, do kterých se vajíčko jednoduše zandá. Sundání vajíčka z rámu jde pomocí 2 na vajíčku připevněných pák, které musíte najednou zatáhnout v podélném směru.

Nastavení opěradla (sportovní sedačka):

Opěradlo (jen u sport. sedačky) se dá postupně nastavit pomocí zatažení železné páky, která je umístěná pod opěradlem.

Použití sportovní sedačky a hluboké korbičky:

Sport.sedačka i korbička se montují díky inovativnímu 1-Klick-systému. Zastrčte nejdřív oba postranně upevněné železné kolíky korbičky nebo sport. sedačky do otvorů rámu, které jsou pro toto určeny – nejdříve vpředu na rámu- (obr.Abb.2). Pak můžete nástavec pomalu sklopit tak, že se železné kolíky zakliknou i vzadu na rámu.

Změna polohy stříšky u hluboké korbičky:

Pro změnu polohy zmáčkněte červené tlačítko na pravé straně stříšky.

Odejmutí různých nástavců:

Odejmutí je stejně jednoduché. Zmáčkněte umělohmotné páky dokud nezacvaknou. Páky se nachází na místě na rámu, kde jsou oba železné kolíky nástavce zakliknuté na rám nástavce.

Rozevření/ složení kočárku:

Uchyťte obě strany podvozku. Na levé straně rámu je aretace, která chrání kočárek před nechtěným složením. Uchyťte tuto aretaci, zmáčkněte ukazováčkem směrem k podvozku a stáhněte ho k sobě. Podvozek teď můžete opatrně sklapnout dolů.

 

Loading...